19 Грудня, 2023 р., 09:45
20 грудня 2023 року о 10:00 у приміщенні залу засідань Івановецької сільської ради заплановане засідання виконавчого комітету з наступним порядком денним:
19 Грудня, 2023 р., 08:15
Триває сезон грипу, і тривати він може до середини весни. Що важливо знати про цю хворобу?
18 Грудня, 2023 р., 08:47
Вакцинацію дітей часто перетворюють на великий проєкт з купою додаткових обстежень та обмежень. Але часто бажання батьків ретельно підготуватися до щеплення дитини можуть відрізнятися від дійсно необхідних кроків.
14 Грудня, 2023 р., 13:17
 Звертаємо вашу увагу, що 6 грудня 2023 року набув чинності наказ Міненерго від 10.10.2023 №307 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року №148»  (далі — Наказ №307).
14 Грудня, 2023 р., 09:01
Яскраві гірлянди є незамінним атрибутом різдвяно-новорічних свят, їх уже активно купують та встановлюють українці. Багато хто використовує ілюмінацію не тільки для окраси ялинки, а й для оздоблення будинків, квартир, офісних приміщень. Проте слід пам’ятати, що треба обирати не тільки з огляду на ціну чи вигляд, а й на відповідність вимогам безпеки. Отож, на що звернути увагу при покупці декоративного освітлення, радить Tolk.
12 Грудня, 2023 р., 15:34
 Душ, прогулянка і дитячий колектив – чи варто обмежувати спосіб життя дитини після вакцинації?
11 Грудня, 2023 р., 16:50
Новина про відкриття порталу з пошуку роботи по відбудові. Також актуально для ВПО, адже є вакансії і з навчанням і з житлом:
11 Грудня, 2023 р., 11:29
 ЮНІСЕФ і TARABAROVA презентують пісню для підтримки ментального здоровʼя дошкільнят