12 Лютого, 2024 р., 13:55
Працівники відділу протидії кіберзлочинам у Закарпатській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України активно займаються роботою з протидії дезінформації та незаконного контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту.
09 Лютого, 2024 р., 09:29
Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що з 5 лютого 2024 року в Закарпатті почались відключення від енергоспоживання тих споживачів, котрі впродовж тривалого періоду часу не оплачували рахунки й допустили значний приріст заборгованості.
08 Лютого, 2024 р., 13:56
З початку повномасштабної війни міжнародні гуманітарні організації активно надають підтримку Україні й українським громадянам, зокрема, й у вигляді грошових виплат.
08 Лютого, 2024 р., 09:51
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів
08 Лютого, 2024 р., 09:35
 Шановні споживачі! Нерідко фахівці ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) зіштовхуються з ситуаціями, коли споживачі сплачують кошти за спожиту електроенергію за невірними реквізитами.
07 Лютого, 2024 р., 15:53
 За інформацією Закарпатського обласного  центру з гідрометеорології, починаючи з вечора 07 лютого та протягом 8-11 лютого на території області очікується тепла, дощова погода; значні опади у вигляді дощу; на високогір'ї переважно мокрий сніг з дощем. Місцями пориви вітру 15-20 м/с, на високогір'ї ожеледь (І рівень небезпечності, жовтий).
06 Лютого, 2024 р., 13:06
Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно
06 Лютого, 2024 р., 10:27
 За повідомленням Мукачівської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго" у зв'язку з проведенням планових робіт на ПЛ-0,4 кВ та з метою безпечного їх виконання з 10:00 год по 16:00 год 15 лютого 2024 року буде відсутня напруга у селі Лохово на вулицях та об'єкті:
06 Лютого, 2024 р., 09:39
 Якщо кашель не є симптомом серйозного захворювання і не супроводжується гарячкою, то відкладати вакцинацію не потрібно – щеплення можна зробити дитині з ознаками легкого ГРВІ, це безпечно і не вплине на формування захисту. Однак рішення про щеплення в разі ознак ГРВІ приймають не батьки, а саме лікар.