13 Листопада, 2023 р., 15:47
Для того, щоб кожна родина, яка обігріває в зимовий період своє житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, Уряд ухвалив рішення, яке суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива для тих, хто потребує такої підтримки.
13 Листопада, 2023 р., 11:57
Івановецькою сільською радою, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 травня 2023 року №430 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки", яка набрала чинність 19 травня 2023 року, 13 листопада подано на розгляд документ державного планування, а саме: "Детальний план території земельної ділянки кадастровий номер: 2122783200:12:000:0121, площею 0,223 га, яка розташована на території Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області у селі Старе Давидково з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «для ведення особистого селянського господарства» (код 01.03) - на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку» (код 02.01).
10 Листопада, 2023 р., 14:26
 У зв'язку з набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2023 року № 835 "Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами" розміщуємо за матеріалами, наданими ТОВ "АВЕ Мукачево", текст нової редакції "Типового індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами"
10 Листопада, 2023 р., 14:03
03 жовтня 2023 року, Івановецькою сільською радою укладено угоду про співпрацю з Головним управлінням Державної міграційної служби України в Закарпатській області, у рамках якого Центр надання адміністративних послуг Івановецької сільської ради отримав право на оформлення та видачу закордонного паспорту та паспорту громадянина України у формі ID-карт.
10 Листопада, 2023 р., 09:29
Шановні споживачі! Інформуємо вас, що Міненерго України затверджено наказ від 10 жовтня 2023 №307 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року №148», яким врегульовано процедуру відключення непобутових споживачів-боржників від електропостачання.
06 Листопада, 2023 р., 08:20
 Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.
03 Листопада, 2023 р., 15:13
Івановецька сільська рада отримала інформаційне повідомлення від обласної державної - військової адміністрації стосовно можливості отримати від USAID АГРО мінеральні добрива для 7 000 українських агровиробників на весняну посівну 2024 року та повідомляємо наступне:
02 Листопада, 2023 р., 08:28
 Група компаній Tolk презентувала перший в Україні освітній проєкт у сфері енергозаощадження від компанії енергоринку для дітей молодшого віку під час брифінгу в Закарпатській обласній військовій адміністрації. Проєкт представили директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) Наталія Німець та начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Закарпатської ОВА Василь Гомонай.
01 Листопада, 2023 р., 08:49
 Кір це важке інфекційне захворювання, яке загрожує не лише дітям, а всім хто не має імунітету до нього. Імунітет до кору можна здобути або після перенесеної хвороби, або ж - після вакцинації. Імунітет краще здобути через вакцинацію, аніж в результаті перенесеної хвороби. Після кору завжди настає так звана імунна амнезія, тобто “втрата пам’яті” імунітету, його ослаблення до різних збудників хвороб.