08 Грудня, 2023 р., 13:11
Кабінет Міністрів України 21 листопада 2023 року постановою № 1226 врегулював окремі питання стосовно внутрішньо переміщених осіб. Власне, запровадив інструменти стимулювання осіб працездатного віку з числа ВПО до працевлаштування.
06 Грудня, 2023 р., 15:15
Міністерство оборони України підготувало соціальний буклет «Родинам захисників», який  покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.
06 Грудня, 2023 р., 09:30
 Сьогодні Україна відзначає два свята водночас – День Збройних сил України та день св. Миколая Чудотворця.
06 Грудня, 2023 р., 09:04
Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).
05 Грудня, 2023 р., 15:43
 Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, з початку 2023 року в нашій області зафіксовано чотири випадки сказу тварин, три з яких зареєстровані на території Мукачівського району (Свалявська ОТГ), останній випадок був зареєстрований в смт. Чинадієво,  в приватному дворогосподарстві, підтверджений лабораторно 29.11.2023 року. З  метою ліквідації спалахів при місцевих адміністраціях проведено засідання ДНПК, на яких затверджено План заходів з профілактики, поширення та ліквідації сказу на території населених пунктів. Спеціалістами районної лікарні ветеринарної медицини проводяться обстеження та безкоштовна вакцинація домашніх тварин у населених пунктах, які відповідно до чинної інструкції по боротьбі зі сказом, увійшли до зони нагляду. Хворих чи підозрілих у захворюванні тварин на сказ - не виявлено.
05 Грудня, 2023 р., 09:29
 Комусь лікування ГРВІ та застуди обходяться в тисячі гривень, а комусь майже нічого не вартує. Чому так? Справа не в ускладненнях, а в тому, що тема лікування ГРВІ охоплена купою міфів.
04 Грудня, 2023 р., 13:42
Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.
04 Грудня, 2023 р., 10:56
Насамперед пам’ятайте, що ви не самотні і не винні в тому, що сталося. Зверніться по медичну допомогу до найближчого закладу охорони здоров’я. Якщо це безпечно, попросіть про підтримку у родини, друзів або сусідів.
01 Грудня, 2023 р., 13:59
В Україні зареєстровано 158 803 випадки ВІЛ-інфекції, з них 9 769 – у 2023 році