18 Жовтня, 2023 р., 16:30
 Відповідно до розпорядження сільського голови № 249/02-04 від 18.10.2023 року скасовується 19 жовтня 2023 року о 15:00 год проведення 46 сесії до прийняття відповідного розпорядження сільського голови про скликання сесії (див. офіційні документи).
18 Жовтня, 2023 р., 10:56
  12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України №3384-ІХ, яким відновлено декларування та функції НАЗК з перевірки декларацій. Саме від цієї дати відраховуються всі строки, пов’язані з відновленням декларування. Отже, щорічні декларації за 2021-2022 роки необхідно подати до 31 січня 2024 року, за 2023 рік – уже у звичний для всіх декларантів строк – до 31 березня 2024 року включно.
18 Жовтня, 2023 р., 10:02
 Вакцинація захищає дитину від кору. Але деякі діти не можуть бути вакциновані через наявні у них медичні протипоказання. Для їх безпечного відвідування шкіл, дитсадків, дитячих таборів, спортивних секцій та інших колективів, інші діти, у яких немає протипоказань, мають бути вакциновані за календарем щеплень. Про це зазначають в МОЗ України.
12 Жовтня, 2023 р., 16:24
Головне управління ДПС в Закарпатській області повідомляє наступне.
12 Жовтня, 2023 р., 10:23
 Молодіжна рада при Закарпатській ОВА розробила опитування щодо реалізації молодіжної політики в громадах, потреби й проблемні питання, які турбують молодь з метою напрацювань для покращення ситуації.
12 Жовтня, 2023 р., 09:47
18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ», з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції. У рамках даної кампанії заплановано створення експозиції «ПРИДИВИСЬ» у приміщеннях залізничних та авто вокзалів, торгових центрів, на центральних площах міста чи у парках міста Києва та 20 областей України.
06 Жовтня, 2023 р., 10:59
Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.
05 Жовтня, 2023 р., 11:34
Ветерани війни - це особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав.
03 Жовтня, 2023 р., 09:35
Близькі родичі людей, які зникли безвісти у зв’язку з бойовими діями, під час пошуків можуть потребувати юридичної допомоги. Отримати таку допомогу можна безоплатно, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.