06 Лютого, 2024 р., 10:27
 За повідомленням Мукачівської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго" у зв'язку з проведенням планових робіт на ПЛ-0,4 кВ та з метою безпечного їх виконання з 10:00 год по 16:00 год 15 лютого 2024 року буде відсутня напруга у селі Лохово на вулицях та об'єкті:
06 Лютого, 2024 р., 09:39
 Якщо кашель не є симптомом серйозного захворювання і не супроводжується гарячкою, то відкладати вакцинацію не потрібно – щеплення можна зробити дитині з ознаками легкого ГРВІ, це безпечно і не вплине на формування захисту. Однак рішення про щеплення в разі ознак ГРВІ приймають не батьки, а саме лікар.
05 Лютого, 2024 р., 16:14
Метою Мінсоцполітики є забезпечення дієвої підтримки для внутрішньо переміщених осіб, які змушені були залишити власні домівки. Політика щодо підтримки ВПО спрямована на те, аби:
01 Лютого, 2024 р., 13:55
Зберігання зерна та запобігання розповсюдженню хвороб і шкідників є важливим завершальним етапом технологічного процесу виробництва.
01 Лютого, 2024 р., 13:46
 Побутовим споживачам слід повідомляти дані приладів обліку електроенергії у період протягом двох останніх календарних днів місяця або протягом трьох перших календарних днів наступного місяця. Тобто, наразі передавати показники можна по 3 лютого 2024 року.
01 Лютого, 2024 р., 13:45
 Час від часу до ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертаються споживачі з питанням, як передавати показники електролічильника за допомогою смс. Тож товариство надає пояснення.
31 Січня, 2024 р., 15:14
Відповідно до ст. 13 Закону «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» у власників паїв є час до 1 січня 2025 року, щоб оформити право власності на земельні ділянки.
31 Січня, 2024 р., 15:00
Оформити опіку над людиною можна лише у разі, якщо суд визнав її недієздатною особою.
31 Січня, 2024 р., 14:58
Цифровий розвиток соціальної сфери забезпечує зручність отримання послуг і допомог для громадян, оптимізує бюрократичні процеси  і в цілому підвищує ефективність соціальної підтримки. У цьому аспекті державна соціальна політика глобально спрямована на створення зручних умов для досягнення високого рівня життя громадян.