16 Квітня, 2024 р., 14:42
Шановні споживачі! Час від час ПрАТ «Закарпаттяобленерго» відстежує інформацію, коли в соцмережах чи на окремих сайтах, у медіа подають недостовірну інформацію щодо застосування перерв в електропостачанні. Гучні заголовки покликані привернути увагу до новини, але насправді нерідко вводять в оману. Саме тому ми вкотре закликаємо перевіряти інформацію на офіційних сайтах держустанов, підприємств тощо.
16 Квітня, 2024 р., 14:32
18 квітня 2024 року  з  10:00 до 11.00 год к. ч. фахівцями Мукачівської філії  Закарпатського ОЦЗ буде організовано та проведено виїзний захід  в Івановецьку територіальну громаду з метою надання інформаційних, консультаційних послуг для зайнятого та незайнятого населення, роботодавців громади.
15 Квітня, 2024 р., 10:49
Івановецькою сільською радою, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 травня 2023 року №430 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки", яка набрала чинність 19 травня 2023 року, через особистий кабінет онлайн-платформи ЕкоСистема 15 квітня 2024 року подано на розгляд заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки в детальному плані території на замовлення Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області щодо земельної ділянки кадастровий номер: 2122783200:02:002:0036, площа 1,2289 га, яка розташована на території Івановецької територіальної громади в урочищі «Заверть» Мукачівського району Закарпатської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» (10.08).
12 Квітня, 2024 р., 11:13
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.
12 Квітня, 2024 р., 11:08
У зв’язку з реєстрацією випадку захворювання людини на бруцельоз в Луцькому районі, Волинської області Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області повідомляє:
11 Квітня, 2024 р., 13:35
Спалахи кору виникають періодично — раз на 5-6 років через низку причин. Значна кількість невакцинованих людей сприяє тому, що ці періодичні спалахи стають великими хвилями. Так, у 2017–2019 роках в Україні на кір захворіло понад 115 тис. осіб.
10 Квітня, 2024 р., 11:26
Звернення громадян — викладені в письмовій або усній формі пропозиції, заяви і скарги, електронні петиції.
10 Квітня, 2024 р., 11:24
Місцевий референдум — це форма вирішення питань місцевого значення територіальною громадою через пряме волевиявлення.
10 Квітня, 2024 р., 11:23
Громадські слухання — це право територіальної громади проводити зустрічі з депутатами ради або посадовими особами.
10 Квітня, 2024 р., 11:21
Місцева ініціатива – це форма безпосередньої участі членів територіальної громади в місцевому самоврядуванні.