05 Жовтня, 2022 р., 13:40
     Для отримання природного газу від постачальника "останньої надії" за ціною 32 000 грн з урахуванням ПДВ за 1 000 куб.метрів газу, просимо суб'єктів господарювання, у яких основний вид діяльності КВЕД - 10.71, подати заповнене звернення споживача (взірець розміщено нижче) разом із витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до 07 жовтня 2022 року на електронну адресу департаменту агропромислового розвитку для довключення їх у Перелік споживачів, що не належать до категорії побутових споживачів та виконують життєво важливі функції для забезпечення продовольчої безпеки держави.
04 Жовтня, 2022 р., 15:44
Громадські обговорення (слухання) стосовно затвердження детальних планів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок на території Івановецької сільської ради розпочались 04 жовтня 2022 року о 14:00 годині за київським часом в приміщення адмінбудинку Івановецької сільської ради. Для участі  у громадському обговорені зареєструвались 38 осіб, також на даному слуханні були присутні представники (замовники) детальних планів. На порядок денний виносилось 6 питань, за які було проголосовано "за" - одноголосно.
04 Жовтня, 2022 р., 15:09
Події, які відбуваються зараз у нашій країні, яскраво демонструють нам необхідність наявності у цивільного населення певних знань про вибухонебезпечні предмети, їх ознаки, основні види та потенційну небезпеку.
28 Вересня, 2022 р., 10:34
Держпродспоживслужба інформує
24 Серпня, 2022 р., 09:02
Радою оборони Закарпатської області прийнято рішення щодо обмеження продажу алкоголю та роботи закладів ресторанного господарства, а саме:
24 Серпня, 2022 р., 09:00
Вільні люди вільної країни! Івановецька територіальна громада вітає з всенародним святом - Днем Незалежності України!
23 Серпня, 2022 р., 12:00
Сильні люди вільної країни!
03 Серпня, 2022 р., 08:37
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» запрошує використовувати для передачі показів лічильника інтерактивне голосове меню