01 Липня, 2021 р., 16:20
Розпорядження про скликання позачергової 13 сесії 8 скликання від 01.07.2021 року
16 Червня, 2021 р., 13:30
Розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади
25 Травня, 2021 р., 12:15
Щороку навесні на Закарпатті вздовж доріг та на узбережжі річок з’являється небезпечна рослина – борщівник Сосновського. Він швидко розкидає своє велике листя – лопухи, становлячи загрозу здоров’ю краян. Тому необхідно регулярно вживати заходів для запобігання його поширенню.
14 Травня, 2021 р., 14:15
Навчання працівників Івановецької сільської ради  13-14 травня відбулося навчання у формі тренінгу для працівників Івановецької сільської ради.
02 Травня, 2021 р., 23:31
Шановна громада Івановецької ОТГ!
19 Березня, 2021 р., 08:39
Програма «Турбота» на 2021 рік затверджена рішенням сесії Івановецької сільської ради від 22.12.2020 № 33. Основним завданням Програми є захист мешканців Івановецької об’єднаної територіальної громади з числа соціально вразливих верств населення.
11 Березня, 2021 р., 23:25
Для запобігання загибелі бджіл при проведенні обробітків пестицидами слід приділити особливу увагу дотриманню вимог законодавства при обробітках інсектицидами медоносних рослин. При проведенні захисних заходів цих культур необхідно застосовувати виключно препарати, дозволені до використання в Україні, рекомендовані для цих культур у рекомендованих нормах внесення.