08 Грудня, 2022 р., 16:21
Рекомендації щодо правил безпечного використання пічного опалення та резервних джерел живлення у побуті, а також недопущення використання газобалонного обладнання в якості обігріву
08 Грудня, 2022 р., 15:56
В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі перевіряє що знають діти (віком від 9 років) про безпеку і вчить, як правильно діяти в умовах воєнного стану. Якщо ж чогось не знають, то чат-бот навчить як не опинитися в ситуаціях, які загрожують життю, і як діяти ефективно, навіть потрапивши у скруту.
01 Грудня, 2022 р., 09:00
Поради садівникам
04 Листопада, 2022 р., 14:21
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті є як ніколи актуальним, адже російська армія продовжує війну з мирним населенням, і прагне зробити прийдешню зиму темною і холодною. Серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів. Це не лише економічно вигідно для споживачів, а й дозволить зменшити навантаження на електричні мережі. Це допоможе нашим комунальним службам працювати на відновлення інфраструктури.