Івановецька громада
Закарпатська область, Мукачівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Нові обмеження для економії електроенергії ввели на Закарпатті

Дата: 10.12.2025 11:39
Кількість переглядів: 80

На Закарпатті запровадили заходи щодо обмеження споживання електроенергії та забезпечення правопорядкуНа Закарпатті з 9 грудня рішенням ради оборони області почали діяти додаткові заходи з економії електроенергії. Їхня мета — підтримати енергосистему країни та забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури в умовах енергетичних викликів.

Відтепер вуличне освітлення вмикатимуть лише там, де це необхідно для безпеки дорожнього руху та у періоди підвищеної потреби.

Зовнішнє освітлення реклам, вивісок, підсвіток та святкової ілюмінації – заборонені! Виняток становлять об’єкти, що працюють від альтернативних джерел енергії.

Під заборону потрапляє і підсвітка закладів торгівлі та харчування після завершення їхнього робочого часу.

Підприємствам області рекомендують зменшити споживання електроенергії та, за можливості, перейти на альтернативні джерела живлення.

Це рішення є комплексним заходом для посилення стійкості критичної інфраструктури та безпеки громадян в умовах енергетичних викликів.

Ознайомитися з документом можна за цим посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь