З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2024 07:52

Фото без описуВерховна Рада України від імені Українського народу 28 червня 1996 року, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, прийняла Конституцію - Основний Закон України!

Конституція України – це головний оберіг державності та демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Даючи відсіч ворогу, ми продовжуємо боротьбу за незалежність Батьківщини, незламність мови та віри, єдність народу як єдиного джерела влади – усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція та на яких будується сучасна правова держава.

Шановні Українці! Щиросердечно вітаємо Вас зі знаковим для нашої держави святом – Днем Конституції! Бажаємо міцного здоров’я та щастя, твердості духу та непохитної віри у власні сили і свою державу,  мирного неба, світлих надій, впевненості в завтрашньому дні та довгих мирних років життя в квітучій Україні!

Україна розпочинається з кожного з нас.

Віримо в ЗСУ та наближаємо Перемогу!

Слава Україні!