Про щотижневий діалог влади та бізнесу

Дата: 25.06.2024 15:25

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щотижневі (щочетверга з 15:00 до 17:00) онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

На цьому тижні у четвер 27 червня 2024 року о 15:00 заплановано онлайн зустріч на теми:

1. Інформація щодо інвестиційних пропозицій та вільних земельних площ для бізнесу та

2.Надання фінансової державної підтримки фізичним особам, які встановлюють у власних домогосподарствах генеруючі установки (Програма заходу додається).

Пропонуємо зацікавленим представникам бізнесу та фізичним особам – підприємцям  долучитися до онлайн зустрічі за посиланням на Zoom:

Ідентифікатор: 981 5467 3628

Пароль: 306428