18 червня - проведення Дня донора в Клячанівській АЗПСМ

Дата: 06.06.2024 10:25

Шановні жителі громади, колеги, депутати, члени виконавчого комітету! Повідомляємо, що 18 червня 2024 року з 9:00 до 14:00 к.ч. в АЗПСМ села Клячаново буде проведено День донора крові!

Фото без описуПам'ятаймо! Кров потрібна завжди! Жоден з нас не застрахований від імовірності стати цим пацієнтом, а під час воєнних дій донорська кров була і є ледь не єдиним способом врятувати бійця, який зазнав поранення з масивною крововтратою. Працюючи на випередження, найкраще що ви можете зробити це здати кров у тилу, аби більше бійців Сил оборони повернулися з фронту живими.

Місце проведення забору крові:

с. Клячаново, вул. Мукачівська, 2 - амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до вкрай важливої події та зазадалегідь подяка добровільним донорам за їх вчинок для порятунку життя людей!

Як підготуватися до донації!

Готуючись, необхідно дотримуватись таких правил:

• За 72 години до донації утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики.
  • За 48 годин до донації відмовтесь від вживання алкоголю.
  • За 24 години до донації не вживати смажені, копчені та жирні страви, молочну їжу, яйця.
  • Обов’язково виспіться, відпочиньте, перенесіть візит, якщо Ви після нічної зміни.

Що робити перед донацією?

• Зранку перед донацією рекомендується легкий сніданок: солодкий чай, узвар, хліб, сухарі, сушки, відварні крупи, макарони на воді без масла, соки, морси, компоти, мінеральна вода, овочі, фрукти (крім бананів).
  • За 2 години до донації відмовтесь від паління.

Що робити після донації?

• Протягом дня вживайте побільше рідини.
  • Не бажано в цей день керувати транспортними засобами, працювати на висоті чи займатися важкою фізичною працею.
  • Не вживайте алкоголь протягом 24 год після донації
  • Не паліть 2 години після донації.