Дата: 20.05.2024 10:37

Фото без опису

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класів з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів).

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 22 березня 2024року № 381 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної освіти та педагогічних працівників у 2024 році з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) (7 та 11 класи заклади загальної середньої освіти Івановецької сільської ради здійснили прозорий вибір підручників для 11 класу з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класів з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників:

Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Лохівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца

Узагальнена форма вибору замовлення підручників для 11 класу з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів)