Засідання виконавчого комітету Івановецької сільської ради 14 травня 2024 року

Дата: 13.05.2024 16:09

Фото без опису14 травня 2024 року о 11:00 к.ч. у залі засідань Івановецької сільської ради заплановане засідання виконавчого комітету з метою розгляду питань:

1. Про розгляд Звіту про виконання бюджету Івановецької сільської територіальної громади за І квартал 2024 року.

2. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади на 2022-2024 роки» (зі змінами від 04 серпня, 22 грудня 2022 року, 21 вересня, 14 грудня 2023 року).

3. Про попередній розгляд проєкту рішення сільської ради «Про реорганізацію Стародавидківської початкової школи шляхом приєднання до Івановецької гімназії».

4. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Івановецької сільської ради».

5. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються у відділі  «Центр надання адміністративних послуг» Івановецької сільської ради.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31 серпня 2021 року №69 «Про затвердження положення про комісію з питань захисту прав дитини Івановецької сільської ради та затвердження її складу» (зі змінами від 07 березня 2022 року, 20 грудня 2023 року).

7. Про  надання  дозволу  на  дарування земельної ділянки та житлового будинку, право  користування  якими  мають неповнолітні  діти.

8. Про  надання  дозволу  на  дарування житлового будинку, право  користування  яким  мають неповнолітні  діти.

9. Про присвоєння адреси житловому будинку за заявою Качур Марії Михайлівни: вул. Лесі Українки, 19, село Лохово.

10. Про присвоєння адреси житловому будинку за заявою гр. Кельман Мартіни Василівни та гр. Меденці Володимира Ілліча: вул. Мукачівська, 42-А, село Клячаново.

11. Про присвоєння адреси житловому будинку за заявою Клочаник Мирослави Дмитрівни: вул. Івана Франка, 35, село Жуково.

12. Про присвоєння адреси житловому будинку за заявою Козар Розалії Іванівни: село Щасливе, 83.

13. Про присвоєння адреси житловому будинку за заявою Лендєла Віталія Вікторовича: вул. Миру, 38, село Бобовище.