Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

Дата: 02.05.2024 11:55

Фото без опису26 квітня 2024 року на базі Івановецької гімназії Івановецької сільської ради спікером Січка Вікторією було проведено навчання для усіх учителів-предметників які викладають в початкових класах НУШ, вихователів ГПД та асистентів вчителя нашої територіальної громади на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Під час тренінгу було обговорено питання діяльнісного підходу в навчанні, у роботі вчителя. Учителі дізналися про штучний інтелект, нейронауку. Об’єднавшись в групи згідно пір року, провели ранкове коло, складали маршрут подорожі Україною, грали в гру «Я їду, наприклад, у Львів. Що тобі принести?». Педагоги дізнались багато цікавого, корисного, нового, кожен поділився досвідом роботи. Також слухачі програми підвищення кваліфікації отримали незабутні позитивні емоції, гарний настрій. На завершення заходу кожен учитель отримав у подарунок книжку «Ранкові зустрічі в початковій школі».