Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 15.04.2024 10:49

Фото без описуІвановецькою сільською радою, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 травня 2023 року №430 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки", яка набрала чинність 19 травня 2023 року, через особистий кабінет онлайн-платформи ЕкоСистема 15 квітня 2024 року подано на розгляд заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки в детальному плані території на замовлення Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області щодо земельної ділянки кадастровий номер: 2122783200:02:002:0036, площа 1,2289 га, яка розташована на території Івановецької територіальної громади в урочищі «Заверть» Мукачівського району Закарпатської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» (10.08).