До відома жителів громади!

Дата: 11.04.2024 09:39

Якщо Вашій дитині вже виповнилося чотирнадцять років радимо не відкладати “на потім” оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки. Пам'ятайте, що найближчим часом паспорт може знадобитися Вашій дитині для участі в різних навчально-освітніх програмах.

Які документи необхідні для подачі на ІD-картку по досягненню 14-річного віку?

Обов'язковими є такі документи:

• Свідоцтво про народження.

- Якщо в свідоцтві вказано, що один з батьків громадянин іншої країни або що громадянство дитини не визначено, то в такому випадку Вам необхідно надати “Довідку про реєстрацію особи громадянином України”.

- Якщо в свідоцтві про народження батько вказаний зі слів матері і в графі громадянство стоїть прочерк, то в такому разі потрібен Витяг з ДРАЦС про державну реєстрацію народження дитини із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини 1 статті 135 Сімейного кодексу України;

• Оригінали паспортів батьків.

• Витяг з реєстру територіальної громади, потрібен для внесення місця реєстрації дитини до ІD-картки та для присвоєння індивідуального податкового номера, якщо Ви не отримували його в податковій раніше;

• Індивідуальний податковий номер (РНОКПП).

Памʼятаємо, що: транслітерація прізвища та імені формується автоматично, тому радимо завчасно перевірити майбутнє написання на е-сервісі ДМС. Інші варіанти латиницею можливі, але тільки у визначених законом випадках і на підставі раніше виданих документів.

Не турбуємось про оплату - ID картка у 14 років оформляється безкоштовно.