Про роботу КНП "ЦПМСД" Івановецької сільської ради у 2023 році

Дата: 29.03.2024 08:34

Фото без описуКНП «ЦПМСД» Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення громади, вживає заходи з профілактики захворювання населення та підтримки громадського здоров’я.

Станом на 01.01.2024 року ЗОЗ знаходяться в оперативному управлінні КНП «ЦПМСД Великолучківської територіальної громади» Великолучківської сільської ради.

Структура ЗОЗ складається з:

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини

с. Бобовище

с. Лохово

с. Клячаново

Фельдшерсько-акушерського пункту

с. Грибівці

с. Ільківці

с. Щасливе

с. Микулівці

с. Копинівці

с. Іванівці

с. Старе Давидково

с. Жуково

КНП «ЦПМСД» Івановецької сільської ради у 2023 році працювало нестабільно, оскільки з травня по жовтень підприємство було без керівництва. З 01.11.2023 року КНП почало повноцінно працювати, виконувати покладені на нього обов’язки. У першу чергу вдалося отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, згідно наказу МОЗ № 2070 від 05.12.2023 року.

Рішенням другого пленарного засідання 35 сесії Івановецької сільської ради VIII скликання від 22.12.2022 № 1067 «Про внесення змін до Програми по використанню коштів на інші програми, заклади та заходи у сфері охорони здоров’я на 2021-2023 рр. (зі змінами від 20 січня, 03 лютого, 02 травня, 21 червня, 11жовтня 2022 року) на функціонування КНП були передбачені кошти у розмірі 2 724 500 грн. З них, рішенням позачергової 47 сесії  Івановецької сільської ради VIII скликання від 28.11.2023 № 1372, 1 611 000 грн було знято до бюджету сільської ради. Таким чином, витрати у 2023 році склали 1 068 345 грн:

Зарплата                                                    –  543506 грн

Відрахування із заробітної плати             – 119571 грн

Предмети,матеріали                                  – 4625 грн

Програмне забезпечення                          – 41693 грн

Послуги з ліцензування                            – 27684 грн

Встановлення пандусів                             – 240266 грн

Придбання основних засобів                   –  91000 грн

Оплата комунальних послуг проводилася з бюджету Івановецької сільської територіальної громади.

В. о. директора КНП «ЦПМСД»

Івановецької сільської ради                                               Юрій ГОЛОВЧАК