Звіт постійної комісії ради з питань фінансів та бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва про роботу у 2023 році

Дата: 03.04.2024 09:41

Фото без опису Постійна комісія Івановецької сільської ради з питань фінансів та бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (далі – Комісія) є органом, який створений з числа депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Дана Комісія обирається радою на строк її повноважень у складі голови та членів комісії.

До складу Комісії входить 8 депутатів, а саме:

1. Прокопець Руслан Іванович – голова комісії,
  2. Головачко Лариса Іванівна – секретар комісії,
  3. Дерев’яник Маріанна Федорівна – член комісії,
  4. Бела Ярослав Васильович – член комісії,
  5. Немеш Мирослав Семенович – член комісії,
  6. Ільницька Наталія Мирославівна – член комісії,
  7. Ільницький Іван Мирославович – член комісії,
  8. Симочко Віктор Олексійович – член комісії.

У своїй діяльності Комісія керується Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Івановецької сільської ради VIII скликання, Положенням про постійні комісії Івановецької сільської ради VIII скликання, іншими чинними нормативно-правовими актами.

За звітний період Комісією було проведено 14 засідань, на яких розглянуто 131 питання, яке визначено до розгляду розпорядженнями голови про скликання сесій; 2 питання внесені для розгляду самою Комісією; 1 питання зняте з порядку денного; 1 питання не розглянуте; 6 питань перенесено на довивчення; 3 пропозиції про внесення питань у порядок денний засідання відхилено. Загалом передано на розгляд сесії 125 питань. 2 засідання Комісії не відбулися у зв’язку з відсутністю кворуму на її засіданні.

Усі засідання 2023 року проводились відкрито. На них були присутні розробники та ініціатори проєктів рішень, доповідачі, голова сільської ради, секретар сільської ради, інші депутати сільської ради, які не є членами Комісії, представники територіальних органів виконавчої влади та усі бажаючі.

Детальний аналіз роботи Комісії наведено в Додатку до звіту.

Депутати працюють у Комісії злагоджено та відповідально – наслідком чого є плідна та результативна робота, спрямована на вирішення завдань і розгляд питань Комісією.

Професійний рівень членів Комісії та їх досвід дають змогу детально, об’єктивно, неупереджено та змістовно розглядати і вирішувати питання, приймати рішення, робити висновки та давати чіткі рекомендації.

У цілому Комісія працює злагоджено, відповідально та професійно.

З повагою – голова Комісії                                                Руслан ПРОКОПЕЦЬ