Засідання виконавчого комітету Івановецької сільської ради 26 березня 2024 року

Дата: 25.03.2024 08:07

Фото без опису26 березня 2024 року о 14:00 у залі засідань Івановецької сільської ради заплановане засідання виконавчого комітету з метою розгляду питань:

1. Про звітування керівників виконавчих органів Івановецької сільської ради та підприємства, що належить до комунальної власності територіальної громади про проведену роботу за 2023 рік.

2. Про схвалення проєкту Програми підтримки військової частини А4007 на 2024 рік.

3. Про схвалення внесення змін до Програми «Благоустрій Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами від 24 лютого, 07 червня, 23 червня, 04 серпня, 25 серпня, 11 жовтня, 10 листопада, 01 грудня, 22 грудня 2022 року, 31 січня, 30 березня, 08 червня, 17 серпня, 21 вересня, 23 листопада, 14 грудня, 21 грудня 2023 року).

4. Про  схвалення проєкту рішення «Про повернення майна закладів охорони здоров’я з оперативного управління КНП «ЦПСМД Великолучківської територіальної громади» Великолучківської сільської ради в Івановецьку сільську раду».

5. Про  схвалення проєкту рішення «Про передачу майна закладів охорони здоров’я Івановецької сільської ради в оперативне управління з правами балансоутримувача комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Івановецької сільської ради».

6. Про схвалення внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Івановецької сільської ради.

7. Про  схвалення проєкту рішення «Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації: «Капітальний ремонт житлового будинку гр. Фіцколинець Марії Михайлівни з розрахунку 21 м² загальної площі будинку за адресою: вулиця Нова,  8, село Старе Давидково, Мукачівський  район,  Закарпатська область»».

8. Про надання дозволу на дарування будинку та земельної ділянки, право користування яким має неповнолітня дитина.

9. Про подання щодо можливості призначення Йовжій Олександра Миколайовича опікуном повнолітньої особи Федака Дмитра Петровича за умови визнання його недієздатним у судовому порядку.

10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку за заявою Шаленик Христини Юріївни: село Клячаново, вул. Незалежності, 25