Звіт старости Жуківського старостинського округу за 2023 рік

Дата: 19.03.2024 10:40

Фото без опису Прийом громадян здійснюється за місцем роботи (в адмінбудівлі за адресою с. Жуково вул. Миру, 26) щоденно в межах робочого часу, інколи в позаробочий час за місцем проживання жителів с. Жуково.

За звітній період в с. Жуково:

Видано 86 довідок,оброблено та надано відповідь на 64 позиції вихідної документації,зареєстровано 4 заповіти,надано 1 доручення.

Було зроблено  4 виїзди на земельні скарги із залученням землевпорядника та депутатів Жуківського старостинського округу.

7 виїздів із залученням товариства Трегер, для встановлення та відновлення меж земельних ділянок.

Починаючи з березня місяця мною та депутатами Жуківського округу було організовано та проведено 4 суботники на кладовищі, де провели вирубку старих аварійних дерев, викорчовування чагарників та покіс трави. За спонсорської допомоги ФГ «СВІТ МЯСА» було надано екскаватор для викорчовування  пнів та планування площі.

Чотири суботника було проведено за участі працівників та вчителів Жуківської початкової школи та дит.садка, також було залучено всіх працівників по благоустрою Івановецької сільської ради. Роботи проводилися  в центрі села по вирубці старих дерев в парку, та біля пам’ятника загиблих воїнів.

За проханням жителів с. Жуково, які проживають по вулиці Молодіжна та Івана Франка, було виготовлено та встановлено павільйон автобусної зупинки, в роботі взяли участь жителі та депутати села.

На роботи по благоустрою Жуківського старостинського округу у 2023р. було виділено 240 тис. грн. із бюджету Івановецької сільської ради, а саме :

на відновлення аварійного дорожнього покриття на вулиці Івана Франка виділено 200 тис. грн., де провелися роботи з прочистки стічної канави, грейдерування та підсипки щебеневої суміші з укаткуванням.

На роботи з прочистки канави від захаращення  та підтоплення с.г. угідь виділено 40 тис. грн.

За звітній період скарг на старосту та адміністратора не поступало.

Староста Жуківського

старостинського округу                                                   Володимир МОСКАЛЬ