Звіт старости Лохівського старостинського округу за 2023 рік

Дата: 19.03.2024 10:36

Фото без опису Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами я, Штима Світлана, – староста Лохівського старостинського округу Івановецької сільської ради, звітую про свою роботу за 2023 рік.

До Лохівського старостинського округу входять два села: Лохово та Череївці.

Станом на 01.01.2024 року загальна кількість населення становить  1376 чоловік, з них 62 дошкільнят, 226 шкільного віку.

Також на території старостинського округу мешкає 13 ВПО.

За звітний період померло 24 чоловік, народилося 13 дітей.

У старостинському окрузі працює 1 школа (Лохівський ЗЗСО I-III cтупенів імені Юрія Герца), де навчається 202 учнів, а також 1 ДНЗ, де виховується 29 дітей.

Функціонує бібліотека в с. Лохово, амбулаторія, аптека, поштове відділення зв’язку та 4 магазини.

Для розвитку духовності в Лохівському старостинському окрузі є 3 церкви.

Прийом громадян здійснюється за місцем роботи в межах робочого часу  та в позаробочий час за місцем проживання жителів старостинського округу.

На звернення, які надходять на моє ім’я чи письмові, чи то усні реагую та стараюся допомогти вирішити  питання, в межах моїх повноважень.

При особистому зверненні громадян розглянуто та вирішено 80 питань різного характеру.

За звітний період видано 176 довідок різного змісту.

Вчинено 2 нотаріальні дії (заповіт).

Надано 145 відповідей різним установам.

Протягом звітного періоду я була присутня практично на всіх засіданнях виконавчого комітету, постійних комісій та сесіях Івановецької сільської ради та відстоювала інтереси жителів сіл Лохово та Череївці.

Допомога  ЗСУ – це першочергове  завдання, яке стояло та стоїть перед нами сьогодні.

Тримаю на постійному контролі сім’ї, які потребують посиленої уваги, де проживають малолітні діти.

У нашому старостинському окрузі наразі є дві сім’ї, які опинилися в складних життєвих умовах. З ними постійно проводиться профілактична бесіда щодо належного виконання  ними батьківських обов’язків.

Щодо благоустрою: постійно проводились заходи по обкосу трави, вирубки сухих дерев, чагарників.

Завдячуючи  небайдужим жителям нашого округу,а також  із залученням спонсорської допомоги  здійснено прокопку ярів та організовано підсипку найкритичніших участків по вул.Виноградна, Борканюка, Космонавтів.

У  2023 році ліквідоване одне  несанкціоноване сміттєзвалище між селами Лохово та Лавки.

У минулому році  проведено поточний ремонт адмінбудівлі  Лохівського старостинського округу.

Також у 2023 році завершено будівництво дитячого майданчика в с. Лохово.

Велика подяка керівництву Івановецької сільської ради, депутатському корпусу, працівникам сільської ради, всім, хто докладає максимум зусиль для розвитку нашого старостинського округу.

Подяка нашим захисникам та захисницям, які стали на захист нашої Батьківщини, всім тим, хто  наближає довгоочікувану перемогу!

Миру нам усім !

Староста Лохівського                             Світлана ШТИМА