Результати всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 18.03.2024 10:22

Фото без описуУ Івановецькій територіальній громаді пройшов ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» ініціатором яких є президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

12 березня 2024 року на базі Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради.

Для участі у ньому зареєструвалися 17 шкільних команд з чотирьох видів спорту: футзалу, волейболу, черлідингу та спортивного орієнтування.

На урочисте відкриття змагань, яке розпочалось з Державного Гімну України, хвилини мовчання та гімну «Пліч-о-пліч» завітали почесні гості: депутат Закарпатської обласної ради Георгій Горват, голова Мукачівської районної військової державної адміністрації Едгар Токар, перший заступник голови Мукачівської районної військової державної адміністрації Святослав Туз, сільський голова Івановецької сільської ради Михайло Мишкулинець, секретар Івановецької сільської ради Євген Калинич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Віщак, регіональний амбасадор та світовий рекордсмен Василь Маєвський.

У підсумку змагань призові місця розподілилися наступним чином:

Футзал

І місце - команда «Веселі бурундуки» Івановецької гімназії;

ІІ місце - команда «Буревісник» Лохівського закладу загальної середньої освіти імені Юрія Герца;

ІІІ місце - команда «Торнадо» Клячанівського закладу загальної середньої освіти.

Черлідинг

І місце - команда «Незламні» Копиновецької гімназії;

ІІ місце - команда «Мавки» Лохівського закладу загальної середньої освіти імені Юрія Герца.

Волейбол серед дівчат

І місце - команда «FOX-крила» Бобовищенського закладу загальної середньої освіти;

ІІ місце – команда «Вікторія» Лохівського закладу загальної середньої освіти імені Юрія Герца;

ІІІ місце - команда «Адреналін» Копиновецької гімназії.

Волейбол серед хлопців

І місце - команда «Еволюція» Копиновецької гімназії;

ІІ місце - команда «Прометей» Лохівського закладу загальної середньої освіти імені Юрія Герца;

ІІІ місце - команда «Фенікс» Бобовищенського закладу загальної середньої освіти.

Спортивне орієнтування

І місце - команда «Соколята» Лохівського закладу загальної середньої освіти імені Юрія Герца;

ІІ місце - команда «Рожеві пантери» Клячанівського закладу загальної середньої освіти.

Команди, які посіли перші місця, представлятимуть громаду на районному етапі змагань.

Ці змагання ще раз доводять, що український дух незламний, і попри усі біди, які випали на долю України, ми будемо розвиватися, формуватися як сильна і здорова нація, а також виборювати перемогу не лише на полі бою, а й на спортивних аренах.

ВІДЕОРОЛИК