Про зустріч 19 березня 2024 року представників компанії „NOVUS в Україні” з виробниками Закарпатської області

Дата: 14.03.2024 09:39

Фото без опису Керівництво мережі супермаркетів „NOVUS в Україні” зацікавлене у співпраці з сільгоспвиробниками Закарпатської області, яке має на меті представлення та реалізацію для споживачів мережі вирощеної в області сільськогосподарської та виробленої харчової продукції, сприяння диверсифікації та розширенню гарантованих каналів постачання продукції, підвищення рівня доданої вартості та ряд інших переваг для виробників, що підтверджено відповідною пропозицією компанії.

З цією метою 19 березня 2024 року запланована зустріч представників компанії з виробниками Закарпатської області, на якій буде можливість обговорення та роз’яснення умов співпраці з мережею супермаркетів NOVUS, здійснення прямих поставок виробників на підставі домовленостей та договорів, важливості сертифікації вирощеної/виробленої продукції, окремі питання забезпечення засобами виробництва тощо.

Просимо зацікавлених агровиробників зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/KpKjfcw7KqDNArMU6

Місце та час проведення: м. Ужгород, пл. Народна, 3, ДВНЗ ,,Ужгородський національний університет” (зал Вченої Ради УжНУ), час проведення заходу з 10.30 год. до 12:00 год.

Попередня програма зустрічі:

10:30-10:45 Вступне слово

10:45-11:05 Виступ представників плодоовочевого сектору національної мережі супермаркетів «NOVUS».

Доповідач: Людмила Білоус, керівник відділу закупівель напрямку «Овочі, Фрукти» ТОВ «Новус Україна».

11:05-11:25 Виступ на тему: Стандарти та схеми сертифікації: переваги та виклики під час сертифікації для національних виробників.

Доповідачі:

Юлія Слива, к.т.н., доцент кафедри стандартизації та сертифікації с-г продукції НУБіП України. Провідний аудитор ISO 22000, FSSC 22000, GLOBAL.A.P.

11:25-11:45 Виступи на тему: «Вирощування овочевих, ягідних та багаторічних культур за досвідом компаній «Holland Farming» (Нідерланди) та «Biolchim» (Італія)».

Доповідачі:

Цуркан Калін Петрович - професор, доктор сільськогосподарських наук.

Гога Олександр Іванович - керівник Регіонального структурного підрозділу Закарпаття компанії ПП «Ін Форс Кемікал».

11:45-12:00 Питання і відповіді. Різне