Відкриття меморіальної дошки

Дата: 18.01.2024 16:25

Фото без описуСьогодні, 18 січня 2024 року в селі Клячаново відбулося відкриття меморіальної дошки в  пам'ять про  загиблого воїна Штима Віталія Васильовича 10 вересня 1985 року народження, який загинув під час бойового завдання  12 травня 2022 року на Луганщині. Право відкрити меморіальну дошку було надано рідним героя. На заході були присутні отець Михайло, який провів поминальний молебень та освятив пам’ятний знак, заступник голови Мукачівської районної військової державної адміністрації Данканич А.А.,  керівник Мукачівського ОМТЦК та СП Пільгуй Є.М., сільський голова Івановецької сільської ради Мишкулинець М.М., класний керівник Логойда Г.І., рідні героя та жителі  Івановецької громади.

Присутні схиливши голови  в хвилині мовчання віддали данину шани світлій пам’яті  Віталія та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв пам’ятатимуть віками.

Їм славу всі народи віддають

І голову схиляють перед вами.