Уряд продовжив дію тарифів на електроенергію для населення до кінця квітня 2024-го року

Дата: 29.12.2023 09:18

Тариф на електроенергію для населення залишиться на рівні 2,64 грн за кВтгод до кінця квітня 2024. Таке рішення ухвалив 27 грудня український уряд.

Постанова: https://bit.ly/3vci425

"Сьогодні продовжуємо дію ПСО на електроенергію до кінця квітня наступного року. Як і обіцяли, для побутових споживачів ціна електрики й надалі становитиме 2,64 грн за кВтгод. Що дозволить не збільшувати навантаження на родинні бюджети під час опалювального сезону", — відзначив Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

Перший зимовий місяць українська енергетика, за словами очільника уряду, проходить успішно. Вже кілька днів поспіль знижується добовий максимум споживання, генерації достатньо для забезпечення світла і тепла в оселях українців та для роботи підприємств.