20 грудня 2023 року - засідання виконавчого комітету

Дата: 19.12.2023 09:45

20 грудня 2023 року о 10:00 у приміщенні залу засідань Івановецької сільської ради заплановане засідання виконавчого комітету з наступним порядком денним:

1. Про схвалення проєкту рішення «Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Івановецької сільської територіальної громади на 2024 рік».

2. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до Програми «Благоустрій Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами від 24 лютого, 07 червня, 23 червня, 04 серпня, 25 серпня, 11 жовтня, 10 листопада, 01 грудня, 22 грудня 2022 року, 31 січня, 30 березня, 08 червня, 17 серпня, 21 вересня, 23 листопада, 28 листопада, 14 грудня 2023 року).

3. Про подання щодо можливості призначення Данкулинець В.В. опікуном повнолітньої особи Симодейко М.П. за умови визнання її недієздатною у судовому порядку.

4. Про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Івановецької сільської територіальної громади у соціальних послугах.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28 грудня 2022 року № 124 «Про утворення та затвердження складу суб’єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31 серпня 2021 року №69 «Про затвердження положення про комісію з питань захисту прав дитини Івановецької сільської ради та затвердження її складу» (зі змінами від 07 березня 2022 року).

7. Про погодження схеми розташування розвантажувального трансформаторного пункту у селі Старе Давидково.