Міжнародний форум для захисту прав селян

Дата: 12.12.2023 08:20

Шановні пані та панове!

За 2 години розпочинається Міжнародний форум "Малі виробники на сторожі продовольчої безпеки: Декларація ООН про права селян та інших людей які працюють у сільській місцевості"!

У  програмі Міжнародного форуму передбачно виступи селян, фемерів, представників органів влади та місцевого самоврядування, академічної громадськості, міжнародних організацій та громадянського суспільства.

Міжнародний форум стане платформою для обміну думками всіх зацікавлених сторін щодо імплементації положень Декларації для посилення продовольчої безпеки, зростання добробуту селян і сталого сільського розвитку та включення малих виробників продовольства у Порядок денний повоєнного відновлення України.

Пряма трансляція заходу буде відбуватися за посиланнями:

Зареєстровані учасники можуть скористатися посиланням ZOOM. Реєстрація за посиланням.

Додатково пропонуємо ознайомитися з наступними матеріалами, підготовленими до Міжнародного форуму:

1. Посібник "Декларація ООН про права селян та інших людей, які працюють у сільській місцевості: популярний виклад та коментарі";

2. Інформаційний бюлетень №1 "Право на достатнє харчування"

3. Інформаційний бюлетень №2 "Право на землю".

Запрошуємо Вас до дискусії!

Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо здолати всі перепони у становленні правової незалежної держави!