"Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

Дата: 06.12.2023 11:59

Фото без опису24.11.2023 року та 01.12.2023 року на базі Івановецької гімназії Івановецької сільської ради спікером Січка Вікторією було проведено навчання для усіх учителів початкових класів НУШ нашої територіальної громади на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Під час тренінгу було обговорено питання діяльнісного підходу в навчанні, у роботі вчителя. Учителі початкових класів дізналися про штучний інтелект, нейронауку. Об’єднавшись в 4 групи згідно пір року, провели ранкове коло, складали маршрут подорожі Україною, грали в гру «Я їду, наприклад, у Львів. Що тобі принести?». Педагоги дізнались багато цікавого, корисного, нового, кожен поділився досвідом роботи. Також слухачі програми підвищення кваліфікації отримали незабутні позитивні емоції, гарний настрій. На завершення заходу кожен учитель отримав у подарунок книжку «Діяльнісна математика в початковій школі».