"Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

Дата: 06.12.2023 11:59

24.11.2023 року та 01.12.2023 року на базі Івановецької гімназії Івановецької сільської ради спікером Січка Вікторією було проведено навчання для усіх учителів початкових класів НУШ нашої територіальної громади на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Під час тренінгу було обговорено питання діяльнісного підходу в навчанні, у роботі вчителя. Учителі початкових класів дізналися про штучний інтелект, нейронауку. Об’єднавшись в 4 групи згідно пір року, провели ранкове коло, складали маршрут подорожі Україною, грали в гру «Я їду, наприклад, у Львів. Що тобі принести?». Педагоги дізнались багато цікавого, корисного, нового, кожен поділився досвідом роботи. Також слухачі програми підвищення кваліфікації отримали незабутні позитивні емоції, гарний настрій. На завершення заходу кожен учитель отримав у подарунок книжку «Діяльнісна математика в початковій школі».