Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Дата: 23.11.2023 14:43

Фото без опису22 листопада 2023 року на базі Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца відповідно до  наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради від 13.11.2023 року №37-од  «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023/2024 навчальному році»  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови в яких взяли участь учні  8-11 класів Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Івановецької гімназії та Копиновецької гімназії. Учасники ІІ етапу олімпіади успішно виконали всі завдання.

Знання однієї мови дозволяє ввійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі (Франк Сміт).

Про результати участі у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з англійської мови можна дізнатись за покликанням PDF