Про надання мінеральних добрив згідно Програми USAID АГРО

Дата: 03.11.2023 15:13

Фото без опису Івановецька сільська рада отримала інформаційне повідомлення від обласної державної - військової адміністрації стосовно можливості отримати від USAID АГРО мінеральні добрива для 7 000 українських агровиробників на весняну посівну 2024 року та повідомляємо наступне:

Кожен аграрій може отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбаміду) на господарство.

За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі "Доступні програми" - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 року.

Подача заявок триватиме з 01 по 14 листопада 2023 року. Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій);

вирощують зернові або олійні культури;

зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства;

відповідають іншим умовам програми.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 га землі (власна та орендована), отримають по 1 тонні добрива, а ті, хто оброляють від 20 до 500 га - по 2 тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявницями яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.

Також, інформуємо, що з 01 листопада 2023 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок та документів для отримання державної підтримки через Державний аграрний реєстр (ДАР) на виконання положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаробиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 рлку №1070 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.10.2023 року №1110).

Вчасно поданими вважаються документи, які надійшли до Державного аграрного реєстру до 20 листопада поточного року включно.

Документи, що надійшли після закінчення строку їх подання не розглядаються.

Усім удачі та відмінного врожаю!