26 жовтня відбулась зустріч громадськості із представниками поліції
26 жовтня у приміщенні Івановецької сільської ради було проведено робочу зустріч представників поліції та громадськості зазначеної територіальної громади. Так, начальником відділу службових розслідувань управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Олександром Софілканичем, начальником відділу поліції №1 Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області Юрієм Пилипом та дільничним офіцером поліції Наталією Дешко проведено виїзний прийом громадян та зустріч із керівництвом та активом громади, представниками депутатського корпусу, керівниками освітніх закладів, старостами округів та іншими представниками громади. Під час зустрічі до присутніх доведено завдання та функції управління головної інспекції, особливості діяльності підрозділу та надано буклети з інформацією про функціонування чат-боту управління головної інспекції. Обговорено ефективність роботи поліцейських офіцерів громади, а також проблемні питання у взаємодії та діяльності відділу поліції. Присутні брали активну участь в обговоренні питань співпраці поліції з населенням. Представниками управління головної інспекції також продемонстровано відеофайли із можливостями системи електронної фіксації всіх дій із затриманими особами ІП Custody records та програми «Безпекове Закарпаття», які активно впроваджуються в поліції Закарпаття. Скарг на дії поліцейських не надійшло, натомість отримано пропозиції з удосконалення діяльності відділу поліції та покращення ефективності.