Івановецька сільська рада вшановує захисників та захисниць України

Дата: 02.10.2023 10:58

1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Також  цей день є особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників держави, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги й турботи про учасників збройної боротьби за волю України 29 вересня  відзначили – День захисників і захисниць України у закладах освіти Івановецької сільської територіальної громади, було проведено ряд тематичних заходів.

Фото без описуФото без опису

Мета заходів – сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України. Адже багато жінок нарівні з чоловіками беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України.

Організовувались тематичні заходи:

- виховні інформаційні години по класах з 1-11 клас на тему: «Славні сини України», «Герої нашого часу», «Україна – нація героїв», «Історія безстрашних»

- тематична-лінійка «Всі, для кого Україна дорожча за життя" на якій хвилиною мовчання вшанували полеглого героя  - Шайна Володимира Васильовича»;

- спортивно-масові змагання патріотів -  гра «На Захисті України наші Витязі».  Протягом конкурсів «Поряд», «Переправа через мінне поле», «Шеф – кухар», «Чий рій спритніший», «Хто сильніший -  молодець»  свої вміння і навички показали майбутні наші захисники. Завершили відзначення дня «Козацькою кашою», яку куштували із задоволенням всі  учасники навчального  процесу.

Тематичні урочисті заходи відбулися  в усіх населених пунктах громади.

Герої не вмирають! Вони залишаються у нашій пам'яті назавжди!

Слава Україні! Слава нашим Збройним Силам!