З Днем Незалежності, Україно!
Україно моя незалежна!
Ти як поле квітуче, безмежна.
Волошкове блакитне роздолля
Й твоя пісня про щастя і волю.
Захистила свободу і віру.
Ти незламна на стику епох.
І щасливий, хто в тебе повірив,
Бо з тобою Господь сам і Бог.
Ми черпаємо силу в єднанні,
Гордимось, свято віримо в те,
Що у світу здобудеш визнання.
Україна моя розцвіте!
24 серпня 1991 року наша держава отримала можливість самостійно крокувати своєю власною дорогою, будувати своє майбутнє із силами вільних та гідних людей. Це пам'ятний день, який наповнює наше серце гордістю за незламний дух та невпинний розвиток України.
Сьогодні ми святкуємо не лише незалежність нашої країни, а й єдність нашого народу, згуртованість навколо спільної мети – будувати сильну, процвітаючу і вільну Україну та впевнено наближувати нашу перемогу! Нехай наше майбутнє буде яскравим та світлим, а наша держава – ще міцнішою та впевненою на міжнародній арені.
Зичимо миру, достатку та щастя кожній українській родині. Хай наша незалежна Батьківщина перемагає і розвивається, а наша нація пишається своєю історією та досягненнями!
Дякуємо Господу Богу та Збройним Силам України за силу та волю! Зі святом! Слава Україні