Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність громадян

Дата: 10.08.2023 16:14

Фото без описуВідповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності громадян, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України»» просимо пройти національне тестування Цифрограм і в результаті отримати сертифікат про рівень цифрової грамотності. Даний сертифікат підтвердить Ваш рівень цифрової грамотності, підсилить резюме та підвищить шанси на працевлаштування. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія. Освіта та знаходиться на контролі керівництва держави.

Фото без описуНаціональний тест на цифрову грамотність знаходиться на порталі Дія.Цифрова Освіта або за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram та займе до 40 хвилин Вашого часу.