В Україні розроблено «Путівник для ветеранів і членів їхніх родин» щодо підтримки психічного здоров'я

Дата: 06.07.2023 11:00

Путівник розроблений фахівцями Українського ветеранського фону (УВФ) Міністерства у справах ветеранів України. Він являє собою збірник авторських напрацювань та адаптованих матеріалів з надання психологічної, медико -психологічної та психіатричної допомоги.

У збірнику представлено матеріали, спеціально розроблені для підтримки ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Воїнів на шляху реінтеграції до цивільного життя. Зокрема, у Путівнику містяться «Дорожня карта» у системі надання психологічної, медичної та психіатричної допомоги, а також рекомендації ветеранам та членам їхніх родин. Ці рекомендації уклали фахівці Гарячої лінії з урахуванням особистого досвіду та практичної психологічної роботи, у тому числі в умовах повномасштабної війни в Україні.

Путівник стане у пригоді усім, хто взаємодіє з ветеранами і ветеранками, хто буде фахово працювати в органах місцевої влади та всім колективам і організаціям, HR-фахівцям, які звертаються до нас щодо проведення тренінгів із питань комунікації з ветеранами, які зараз повертаються з війни.

Ознайомитися і завантажити “Путівник для ветеранів і членів їхніх родин” можна за лінком: https://veteranfund.com.ua/doc/putivnik.pdf

Гаряча лінія кризової підтримки УФВ Мінветеранів 0 800 33 20 29 працює 24/7 для ветеранів, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях.

Послуги надають фахові психологи безкоштовно!