28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2023 08:30

Дорогі українці! 28 червня ми  відзначаємо велике державне свято – День Конституції України. Це день, який нагадує про права, свободу, міць та єднання нашої країни.

У цей день варто привітати кожного, хто на стороні історії та культури нашої держави, адже Конституція – гарантія всіх наших прав і свобод, всього, що ми маємо, всього, що ми сьогодні захищаємоМи українці, а це синонім фрази «ми можемо все». Тож, бережімо нашу Конституцію, вивчаймо її, дотримуймося її норм та поважаймо її правові основи, сприяючи процвітанню нашої Батьківщини!

Відзначаймо щиро це свято сьогодні, Конституцію, що була написана українцями для українців! І з цієї нагоди зичимо Вам міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої спільної держави.

Нехай же полум'я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє. Та побажаймо всім нам миру та спокою, успіхів та процвітання!

Зі святом!