Правова допомога для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства

Дата: 02.06.2023 10:12

Міністерство юстиції України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

Мета кампанії - висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе. Розголос важливий - це спонукає інших звертатися по допомогу.

Тож більше людей зможуть дізнатись про можливість отримати безоплатну правову допомогу та захистити свої права.

З відеороликами можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1qtchCHTvUTlC323IoocZIRtiIw2aYavv7usp =share_link.

Матеріали інформаційної кампанії будуть публікуватися поступово на сторінках Міністерства юстиції України та системи надання безоплатної правової допомоги у соцмережах та надсилатимуться додатково.

Детальніше - за посиланням: https://legalaid.gov.ua/novyny/postrazhdali-vid- seksualnogo-nasylstva-pid-chas-vijny-ta-domashnogo-nasylstva-mozhut-otrymaty- bezoplatnu-pravovu-dopomogu-vid-derzhavy/.