Результати 1 етапу розіграшу від Закарпаттяенергозбут

Дата: 31.05.2023 09:08

Переможці 1 етапу розіграшу від Tolk уже з павербанками. Розіграш iPhone – невдовзі, долучайтесь!

Споживачі Tolk-переможці 1 етапу розіграшу від нашої компанії – Чегіль Марина, Лешко Юрій та Долинич Олександр – днями отримали свої подарунки: сучасні потужні павербанки! На фото начальники ЦОКів вручають гаджети, які, сподіваємося, стануть усім в нагоді!

Ми щиро вдячні всім, хто бере участь у розіграші. Нагадуємо, невдовзі завершується 2 етап, ми розіграємо ще 3 павербанки, тож слідкуйте за нашим сайтом та сторінкою у Фейсбук. На завершення на початку липня розіграємо останні 3 павербанки між учасниками червня та головний приз – новенький iPhone13 – між усіма споживачами, хто актуалізував свої персональні дані в постачальника.

Нагадаємо, всі споживачі ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) з 1 квітня по 30 червня можуть взяти участь у розіграші нового iPhone 13 та 9 потужних павербанків.

Як стати учасником?

1. Потрібно передати до ТОВ «Закарпаттяенергозбут»:
  • копію паспорта (1-3 сторінки та прописка);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);
  • документ на право власності/користування об’єктом (за яким присвоєний особовий рахунок, укладено угоду на постачання електроенергії);
  • актуальний номер телефону (за наявності – адресу електронної пошти).
  1. Як передати інформацію постачальнику?

Слід передати копії згаданих документів до ТОВ «Закарпаттяенергозбут»:

Розіграш павербанків буде проводитися серед споживачів зі статусом «Учасник розіграшу» тричі: 5-го травня, 5-го червня та 5-го липня. Розіграш головного призу –нового iPhone 13 відбудеться 10-го липня серед усіх споживачів ТОВ «ЗЕЗ», котрим буде присвоєно статус «Учасник розіграшу».

Важливо: обробка персональних даних відбуватиметься із чітким дотриманням Закону України «Про захист персональних даних». Сподіваємося на вашу активність та щиро зичимо перемоги!

До речі, обов’язок перевірки та оновлення персональних даних у свого постачальника електроенергії передбачений для споживачів постановою НКРЕКП: http://bit.ly/3Iay2Ox .

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»