Cемінар-тренінг «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення»

Дата: 26.04.2023 15:16

24-25 квітня Тімовті Марія Василівна взяла участь в семінарі-тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення» організ ований Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

Семінар-тренінг відбувся в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України».
Щиро дякую Програмі розвитку ООН в Україні та особисто пану Мустафі  Саіт-Аметову за постійну підтримку Громад в Україні, Уряду Великої Британії , Волонтерам та Координаторам Програми розвитку ПРООН пані Эсма Умерова , Pavel Kylik , Віолетта Бойко  та іншим за надану можливість навчатися, розвиватися та покращувати якість надання адміністративних послуг.
Також хочеться подякувати Закарпатській ОВА та особисто Пацкан Олександр  заступнику голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) за постійне підвищення Цифровізаціі та цифрового розвитку в області, а також за створення крутого цифрового продукту "Допомога Закарпаття"
    Особлива подяка Mila  Patskan
Щира вдячність усім спікерам та учасникам семінару за плідну співпрацю!
Щиро дякую пану Віктор Тимощук
заступнику голови правління Центру політико-правових реформ за постійне і неухильне відстоювання інтересів громад та зокрема під час законотворчих процесів. ЦНАП Івановецької ради сподівається на подальшу спільну співпрацю!💙💛