27 квітня - засідання виконавчого комітету

Дата: 20.04.2023 16:35

27 квітня 2023 року о 14:00 у приміщенні адмінбудівлі Івановецької сільської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету з наступним порядком денним:

1. Про схвалення Звіту про виконання бюджету за І квартал 2023 року.
  1. Про надання дозволу на переведення частини приміщення Лохівської АЗПСМ у соціальне житло.
  1. Про складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та  особами, які потребують постійного догляду.
  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Івановецької сільської ради «Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті  Івановецької сільської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування)» від 16  лютого 2023 року №14.
  1. Про подання щодо можливості призначення Петричко Івана Івановича опікуном повнолітньої особи Ковач Ганни Петрівни за умови визнання її недієздатною у судовому порядку.
  1. Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд за заявою АТ «Закарпатгаз».
  2. Про погодження графіку роботи аптеки у селі Іванівці.
  3. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Івановецької територіальної громади у 2023 році.
  1. Про присвоєння поштової адреси: вул. Миру, 15, село Копинівці за заявою Марії Рудчук.
  1. Про присвоєння поштової адреси: вул. без назви, 26, село Микулівці за заявою Марії Олашин.
  1. Про присвоєння поштової адреси: вул. Миру, 62, село Копинівці за заявою Ганни Симочко.
  1. Про присвоєння поштової адреси: вул. Шкільна, 3, село Копинівці за заявою Василя Олашина.
  1. Про присвоєння поштової адреси: вул. Архістратига Михаїла, 59, село Грибівці за заявою Марії Щербан.