Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івановецької сільської ради отримав автобус

Дата: 21.03.2023 16:15

21 березня 2023 року за підтримки і сприяння керівництва Закарпатської ОВА, Закарпатської обласної ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івановецької сільської ради отримав шкільний автобус. Це свідчення небайдужого ставлення до проблем соціальної сфери та освітньої галузі.

Шкільний автобус – це перш за все забезпечення рівного доступу до якісної освіти, безпека дітей у дорозі до школи, і, звичайно, спокій батьків кожного школяра.

Вручити подарунок до навчального закладу завітали голова Закарпатської обласної військової адміністрації Микита В.Ф., заступники губернатора - Шинкарюк І.С., та Іванчо В.В., голова Закарпатської асоціації футболу Дуран І.П., депутат Закарпатської обласної ради Горват Г.А., директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації Марусинець М.М., які щиро привітали педагогічний та учнівський колективи школи зі знаковою подією у їх шкільному житті.

Також на святі були присутні:

Голова Івановецької ОТГ Мішкулинець М.М., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Віщак Н.С., директор школи Ленюський В.В., які від імені шкільної родини – дітей, педагогів, батьків, подякували усім, хто долучився до того, щоб автобус приїхав у наш заклад освіти.

Щира подяка за чудовий подарунок школі.