Про друге засідання атестаційної комісії

Дата: 17.03.2023 10:00

Фото без описуВідповідно до плану роботи 17 березня 2023 року відбулося друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області.

У засіданні взяли участь усі члени атестаційної комісії та були розглянуті наступні питання:

1. Про розгляд атестаційних характеристик педагогічних працівників закладів освіти, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня поданих керівниками закладів освіти.
  2. Про розгляд та затвердження характеристик керівників закладів освіти, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня поданих відділом освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.
  3. Про затвердження графіку атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Івановецької сільської ради атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.
  4. Про затвердження порядку голосування та порядку роботи атестаційної комісії ІІ рівня.

Всі питання порядку денного розглянуто і прийнято відповідні рішення.