РОЗПОРЯДЖЕННЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 13.03.2023 15:45

Закарпатська область

Мукачівський район

Івановецького сільського голови

13 березня 2023 року                     с. Іванівці                               № 45/02-04

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

у Івановецькій сільській раді

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», рішення сесії Івановецької сільської ради від 26.01.2021 року № 45 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Івановецької сільської ради» та рішення 31 сесії 8 скликання Івановецької сільської ради від 23.06.2022р. № 996 «Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Івановецької сільської ради № 45 від 26.01.2021р. «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Івановецької сільської ради », Івановецька сільська рада

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Головний спеціаліст правового забезпечення та запобігання корупції – 1 штатна одиниця

Загальні вимоги до кандидата:

громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра; знання  Конституції України, нормативно-правових актів у сфері права, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про заходи запобігання і протидії корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про звернення громадян»; володіння знаннями щодо чинного законодавства в галузях господарського, цивільного, земельного, адміністративного та антикорупційного права; актами законодавства, що стосуються служби у органах місцевого самоврядування; уміння застосовувати норми законодавства на практиці; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення;  знання основ діловодства; вільне володіння  державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення – 1 штатна одиниця

Загальні вимоги до кандидата:

громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра; знання  Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про заходи запобігання і протидії корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про звернення громадян», укази Президента України, постанови і розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти, що стосуються соціального захисту; правові акти, що стосуються соціального захисту; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення;  знання основ діловодства; вільне володіння  державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад можуть взяти громадяни України.

Перелік документів:

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії Івановецької сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • письмова згода на обробку персональних даних;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головою конкурсної комісії Івановецької сільської ради за телефоном _0506727113 або 0502795165.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посади можна за адресою: 89622, Закарпатська, Мукачівський район, с.Іванівці, вул. Миру, 15 або на e-mail: ivanivtsi.s-r@meta.ua

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв: по 04 квітня 2023 року.

Дата проведення конкурсу 06 квітня 2023 року, за адресою с.Іванівці, вул. Миру, 15.

Початок іспиту о 10.00 в актовому залі адмінбудинку Івановецької сільської ради.

Сільський голова                                             Михайло МИШКУЛИНЕЦЬ