Обміняти лампи розжарювання на світлодіодні можна у відділеннях Укрпошти

Дата: 09.03.2023 10:31

Українці мають змогу обміняти п’ять ламп розжарювання на п’ять світлодіодних (LED) ламп двох типів цоколю ламп Е27 та Е14. Фінансування 30 млн LED-ламп відбуватиметься за рахунок коштів ЄС.

Обміняти лампи розжарювання на світлодіодні можна у відділеннях Укрпошти.

Обмін відбувається у два способи - з попереднім замовленням і без нього. Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок Дія, то вони гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях Укрпошти п’ять робочих днів після отримання підтвердження з мобільного застосунку Дія. Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності.

Як залишити заявку на обмін ламп ?

Для участі в програмі слід залишити заяву в застосунку Дія, виконавши наступні кроки:

• авторизуватись в застосунку;
  • обрати Послуги — Обмін лампочок;
  • вказати контактний номер телефону та відділення Укрпошти, у якому бажано отримати лампи;
  • зазначити тип та кількість світлодіодних ламп для отримання.

Як отримати лампи ?

• Здійснити обмін лампочок зможуть громадяни України віком від 18 років.
  • При собі їм треба мати паспорт, ідентифікаційний код та справні лампи розжарювання для обміну.
  • Також потрібно буде принести 5 справних ламп розжарювання у відділення Укрпошти та обміняти їх на нові енергоощадні на вибір з цоколем Е27 та Е14.

Обмін буде відбуватись у два способи:

з попереднім замовленням і без нього

• Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок “Дія”, то лампи гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях “Укрпошти” п’ять робочих днів після отримання підтвердження з мобільного застосунку “Дія”.
  • Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності.
  • При оформленні заявки через застосунок “Дія” треба буде обрати відділення і вказати необхідну інформацію.
  • За деякий час після подачі заявки людині автоматично на телефон надійде повідомлення з мобільного застосунку “Дія” про можливість отримання світлодіодних ламп в обраному відділенні поштового зв’язку АТ “Укрпошта”, отримання ламп здійснюється за номером такої заявки.
  • Якщо людина не забрала замовлення впродовж 5 робочих днів, воно анулюється.
  • При обміні “Укрпошта” фіксуватиме паспортні дані людини, вдруге вона провести обмін не зможе.

Обмін проводиться виключно на справні лампи розжарювання.