Звіт про роботу ЦНАПу за 2022 рік

Дата: 20.02.2023 09:36

Звіт про роботу  ЦНАП  Івановецької сільської ради за

2022 рік

Впродовж 2022 року «Центр надання адміністративних послуг Івановецької сільської ради»  забезпечував реалізацію основних завдань щодо якісного та сервісного обслуговування громадян при наданні публічних послуг.

ЦНАП — це насамперед комфорт та зручність, комплексний підхід до обслуговування, економія часу відвідувачів.

Водночас у контексті укрупнення Івановецької  територіальної громади, робота  ЦНАП у 2022 році була спрямована на розбудову мережі надання послуг, забезпечення населення різними видами послуг та робота з внутрішньо переміщеними особами. Війна в роботу ЦНАПу внесла свої корективи. Працівниками ЦНАПу прийнято 2120 ВПО, видано 450 довідок ВПО. На протязі 2022 року завдяки спонсорам було надано допомогу ВПО у вигляді продуктових наборів, речей першого вжитку, засобів гігієни. Основна робота на протязі 6 місяців  2022 року була спрямована на роботу з ВПО. Починаючи з липня кількість ВПО зменшилася і розпочалась внутрішня робота в громаді.  Тобто, діяльність ЦНАП була спрямована на підвищення якості надання публічних послуг та їх територіальну доступність, що дуже актуально для жителів віддалених громад. Також, враховуючи  складну ситуацію в Україні робота відділу  спрямовувалась на підвищення цифрової грамотності населення, спрощення процедур надання послуг, коли відвідувач за один візит може отримати комплекс послуг за моделлю життєвої ситуації: зареєструвати факт народження дитини та її місце проживання; подати заяву на державну допомогу при народженні.

Станом на 1 січня 2023 року у ЦНАП можна отримати 174 послуги, а на ВРМ 132.  Протягом  2022 року працівники  ЦНАПу  забезпечили надання послуг  7688 суб’єктам звернень.

Окрім того,

- підписано узгоджене рішення про пілотний проєкт «єМалятко» - комплексну послугу, що об’єднує в собі 8  окремих послуг ;

- впроваджено з серпня  2022 року програмний комплекс «ІІС «Соціальна громада» та підключено всі старостинські округи до  програми РТГ ;

- У 4 віддалених робочих місцях ЦНАП у старостинських округах працює 4 чоловік, які надають повний спектр послуг для населення.

-  впроваджено  надання  послуг щодо отримання витягів з Державного земельного кадастру, що збільшить надходження до місцевого бюджету. Двоє працівників отримали доступ до кабінету Геокадастру ;

- проводиться прийом представників пенсійного фонду та центру зайнятості  для надання консультацій громадянам та оформлення пенсій та виплат;

- В ЦНАПІ створено вільне робоче місце із загальним доступом до послуг та порталу «ДІЯ» з метою підвищення цифрової грамотності населення;

За 2022 рік  року працівниками ЦНАПу та ВРМ   видано 1923   довідки різного характеру;

Прийнято 635 заяв  громадян;

Зареєстровано в РТГ  65 громадян;

Знято з реєстрації 137 громадян, 2 з виїздом за кордон;

Видано витягів з РТГ- 523 громадянам;

Актулізовано в системі 840 громадян;

Прийнято заяв про реєстрацію народження -68;

Про реєстрацію смерті -134;

Про реєстрацію шлюбу – 29

Оформлено відшкодування житлово-комунальних послуг 70 громадянам, які прийняли безкоштовно ВПО  і нараховано   компенсацію  214117 грн.

Державним реєстратором прийнято 1468 звернень громадян  про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

Отримано 160000 грн за реєстрацію нерухомого майна в бюджет сільської ради.

Отримано 2420 грн.,  за реєстрацію місця проживання громадян.

Особлива увагу приділяється зворотному зв’язку із замовниками послуг.

Слід зазначити , що за січень - лютий 2023 року в бюджет сільської ради поступило 75000 грн. за реєстрацію речових прав.

У 2023 році планується в   ЦНАП забезпечити  ряд нововведень, а саме:

Підключити всі старостинські округи по системи «ВУЛИК»;

- Клопотати перед депутатським корпусом про виділення коштів для закупки сучасних моно-блоків для віддалених робочих місць адміністраторів на старостинських округах;

- Клопотати перед депутатським корпусом побудувати канал конфіденційного зв’язку та закупити обладнання для створення об’єктів, мереж та комплексів спеціального зв’язку - організації каналу конфіденційного зв’язку в мережі Національної системи конфіденційного зв’язку  для передавання даних» з метою надання послуг населенню по виготовленню паспорту громадянина України  у формі (ІД карток)  та паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

- розширити  спектр послуг у старостинських округах  ЦНАП (Жуково, Лохово, Бобовище, Копинівці);

-  впорядкування платежів за адміністративні послуги;

- повноцінне надання послуг з народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті;

- організація виїзних прийомів громадян керівництвом сільської  ради у старостинських округах;

Начальник ЦНАП                                                          Марія ТІМОВТІ