Про скликання чергової 37 сесії VIII скликання

Закарпатська область

Мукачівський район

Івановецького сільського голови

13 лютого 2023 року                с. Іванівці                                     № 27/02-04

Про скликання чергової 37 сесії  Івановецької сільської ради

VIII скликання

На підставі статей 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Івановецької сільської ради VIII скликання,  скликати 23 лютого  2023 року чергову 37 сесію  VIII скликання Івановецької сільської ради  з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Звіту сільського голови за 2022 рік.
  2. Про затвердження Звіту старости Копиновецького старостинського округу Граба Віктора Івановича за 2022 рік.
  3. Про затвердження Звіту старости Бобовищенського старостинського округу Мишкулинця Павла Івановича за 2022 рік.
  4. Про затвердження Звіту старости Лохівського старостинського округу Штими Світлани Михайлівни за 2022 рік.
  5. Про затвердження Звіту старости Жуківського старостинського округу Москаля Володимира Івановича за 2022 рік.
  6. Про затвердження Звіту відділу Центру надання адміністративних послуг за 2022 рік.
  7. Про затвердження Звіту відділу фінансів Івановецької сільської ради за 2022 рік.
  8. Про затвердження Звіту відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради за 2022 рік.
  9. Про затвердження Звіту служби у справах дітей  Івановецької сільської ради за 2022 рік.
  10. Про затвердження Звіту відділу з питань соціального захисту населення Івановецької сільської ради за 2022 рік.
  11. Про затвердження Звіту голови постійної комісії ради з питань фінансів та бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва за 2022 рік.
  12. Про затвердження Звіту про виконання бюджету Івановецької сільської територіальної ради за 2022 рік.
  13. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на 2022-2024 роки (зі змінами від 24 лютого, 22 грудня 2022 року).
  14. Про внесення змін до Програми „Охорона навколишнього природного середовища Івановецької СТГ на 2022- 2024 роки(зі змінами від 22 грудня 2022 року).
  15. Про внесення змін до Програми попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки на території Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2023 роки.
  16. Про внесення змін до бюджету Івановецької сільської територіальної громади на 2023 рік.
  17. Про повернення будівлі Лохівської АЗПСМ на баланс Івановецької сільської ради.
  18. Про внесення змін та затвердження у новій редакції рішення третього пленарного засідання 1 сесії Івановецької сільської ради VIII скликання від 26.11.2020 № 18 «Про утворення виконавчого комітету Івановецької сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
  19. Про внесення змін до рішення 11 сесії Івановецької сільської ради VIII скликання від 18 травня 2021 року № 270 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надають через Центр надання адміністративних послуг Івановецької сільської ради».
  20. Про співробітництво територіальних громад.
  21. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.
  22. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів сіл Копинівці, Микулівці, Щасливе, Ростов’ятиця.
  23. Про розроблення комплексного плану Івановецької сільської територіальної громади.
  24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється.
  25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється.
  26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється.
  27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється.
  28. Роботу 37 сесії Івановецької сільської ради VIII скликання розпочати 23 лютого 2023 року о 15:00 годині київського часу в приміщенні адмінбудинку Івановецької сільської ради.
  29. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                 Михайло МИШКУЛИНЕЦЬ