Івановецька громада
Закарпатська область, Мукачівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про скликання чергової 36 сесії 8 скликання

Дата: 20.01.2023 14:23
Кількість переглядів: 235

 

Закарпатська область

Мукачівський район

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Івановецького сільського голови

 

                        20 січня 2023 року                с. Іванівці                                     № 08/02-04

 

Про скликання чергової 36 сесії  Івановецької сільської ради

VIII скликання

 

  На підставі статей 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Івановецької сільської ради VIII скликання,  скликати 31 січня  2023 року чергову тридцять шосту сесію  VIII скликання Івановецької сільської ради  з наступним порядком денним:

 

 1. Про передачу майна з балансу Івановецької сільської ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.
 2. Про затвердження Положення про відділ з питань соціального захисту населення апарату виконавчого комітету Івановецької сільської ради.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху та фасаду АЗПСМ села Лохово.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху та фасаду корпусу № 1 Івановецької гімназії.
 5. Про визначення Замовника та спів фінансування щодо розробки проектно-кошторисної документації за об’єктом: «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070710 Копинівці – Ростов`ятиця км 0+000-5+800» та проведення робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070710 Копинівці – Ростов`ятиця км 0+000-5+800.
 6. Про внесення змін до Програми «Благоустрій Івановецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами від 24 лютого, 07 червня, 23 червня, 04 серпня, 25 серпня, 11 жовтня, 10 листопада, 01 грудня, 22 грудня 2022 року).
 7. Про внесення змін до бюджету Івановецької сільської територіальної громади на 2023 рік.
 8. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на  місцевості) у с. Бобовище,  вул. Шевченка,38 гр. Басараб Ганні Петрівні.
 9. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у с. Жуково,  вул. Миру, 25 гр. Гузинець Івану Георгійовичу.
 10. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  у с. Лохово,  вул. Центральна, 58 гр. Іваник Людмилі Василівні.
 11. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Старе Давидково,  вул. Миру,12 гр. Клованич Оксані Василівні.
 12. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Клячаново,  вул. А.Падюкова, 18 гр. Ковач Ганні Василівні.
 13. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Клячаново,  вул. Миру, 39 гр. Матола Галині Вікторівні та Матола Вікторії Василівні.
 14. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Копинівці,  вул. Миру, 32 гр. Муха Марії Василівні.
 15. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Копинівці,  вул. Миру, 50 гр. Перчак Надії Іллівні.
 16. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Бобовище,  вул. Центральна, 66 гр. Сарканичу Іванові Івановичу.
 17. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Клячаново,  вул.Травнева, 26 гр. Середюку Олександрові Миколайовичу.
 18. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Бобовище,  вул. Шевченка, 34 гр. Сидоряк Надії Михайлівні.
 19. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Клячаново,  вул. А.Падюкова,16 гр. Скальській Сільвії Василівні.
 20. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Копинівці,  вул. Миру, 23 гр. Сливка Юрію Михайловичу.
 21. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Іванівці,  вул. Лесі Українки 67, гр. Федака Світлані Іванівні.
 22. Про затвердження   технічної документації  із   землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у с. Череївці,  вул. Квітнева,7 гр. Щербан Ганні Іванівні.
 23. Про надання дозволу на поновлення  нормативної  грошової оцінки земель Івановецької сільської ради.
 24. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки та подальший її викуп гр. Сікора Валерію Миколайовичу.
 25. Про затвердження проєктів землеустрою ПрАТ «Закарпаттяобленерго»     щодо відведення в оренду земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та  обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВЦПЗ 14.02), на яких розміщено трансформаторні підстанції відповідно до доданого переліку, розташованих на території Івановецької територіальної громади.
 26. Про затвердження проєктів землеустрою ПрАТ «Закарпаттяобленерго»     щодо відведення в оренду земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та  обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВЦПЗ 14.02), на яких розміщено трансформаторні підстанції відповідно до доданого переліку, розташованих на території Івановецької територіальної громади.
 27. Про затвердження проектів землеустрою ПрАТ «Закарпаттяобленерго»     щодо відведення в оренду земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та  обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВЦПЗ 14.02), на яких розміщено трансформаторні підстанції відповідно до доданого переліку, розташованих на території Івановецької територіальної громади.
 28. Про затвердження проєктів землеустрою ПрАТ «Закарпаттяобленерго»     щодо відведення в оренду земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та  обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВЦПЗ 14.02), на яких розміщено трансформаторні підстанції відповідно до доданого переліку, розташованих на території Івановецької територіальної громади.
 29. Про внесення змін до рішення 33 сесії VIII скликання від 20.10.2022 № 1025 «Про затвердження проєктів землеустрою ПрАТ «Закарпаттяобленерго»     щодо відведення в оренду земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та  обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВЦПЗ 14.02), на яких розміщено трансформаторні підстанції відповідно до доданого переліку, розташованих на території Івановецької територіальної громади.
 30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для ведення підсобного сільського господарства» (код КВЦПЗ 01.04) на «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» (код КВЦПЗ 03.15) на території Івановецької сільської ради, с. Клячаново, ур. «Двадцять двійка» ПрАТ «Мукачівська автобаза».
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для індивідуального садівництва» (код КВЦПЗ 01.05) на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (код КВЦПЗ 03.07) на території Івановецької сільської ради гр. Іваницькій Ганні Василівні.
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства»(код КВЦПЗ 01.03) на «для ведення індивідуального садівництва» (код КВЦПЗ 01.05) на території Івановецької сільської ради, гр.Клочаник Мирославі Дмитрівні.
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства»(код КВЦПЗ 01.03) на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (код КВЦПЗ 03.07) на території Івановецької сільської ради гр. Поповичу Іванові Васильовичу.
 34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з «для будівництва та обслуговування житлового будинку»(код КВЦПЗ 02.01) на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (код КВЦПЗ 03.07) на території Івановецької сільської ради гр. Поповичу Іванові Васильовичу.
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється «для ведення особистого селянського господарства»(код КВЦПЗ 01.03) на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (код КВЦПЗ 03.07) на території Івановецької сільської ради гр. Тинта Вікторові Вікторовичу.
 36. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.     
 37. Роботу 36 сесії VIII скликання Івановецької сільської ради розпочати 31 січня 2023 року о 15:00 годині київського часу в приміщенні адмінбудинку Івановецької сільської ради.
 38. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

         Сільський голова                                                 Михайло МИШКУЛИНЕЦЬ

 

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь